4. 5. 2023

Senát Parlamentu České republiky je horní komora Parlamentu České republiky. Je brán jako pojistka demokracie. Soudruhům, kterým demokracie ideologicky příliš nevoní, je často trnem v oku, ale ani vlastenecké strany by se nebránily jeho zrušení. Byť má senát se svými 81 senátory prakticky totožný rozpočet jako kancelář prezidenta republiky a taky chudáka Mildu nerušíme.

Aktuální senát je sice tvořen prakticky z demokratických (tj. těch hodných) stran, ale jak se říká, z každého vlaku vystoupí aspoň jeden idiot. V případě senátu se toto statistické neštěstí jmenuje Jana-Zwyrtec-Hamplová.

Tuto právnickou celebritu netřeba dlouze představovat. Jana již oprávněně dosáhla statusu chodícího meme. (Š)pička na poli dezinformací například v oblasti covidu-19 a v dnešní době pro svou opakovanou proruskou rétorikou označována za člena ruské páté kolony. Práva neznalá právnička a vypadá to, že na sebe po vzoru Míry Roznera taky vzala i roli senátního klauna.

Varovným signálem pro čtvrteční den mělo být senátorčino noční zamyšlení. Těžko říct, co myslela pojmem UK vojáci. Zda studenty Vojenského oboru Univerzity Karlovy, nebo vojáky Velké Británie, naše spojence z NATO, se kterými ovšem česká armáda spolupracuje dlouhodobě a dosud to paní senátorce nevadilo.. ledaže.. nemyslí ona ty prašivý ÚKáčka?!

Ok, očividně myslela vojáky z Ukrajiny (dále jen, dle Lemplové slovníku, úkáčka). Na jednání senátu stihla ve zkratce říct, že než aby tady měla další úkáčka, máme poslat naši armádu na ukrajinské území, kde právě probíhá válka. Pokud právě kroutíte hlavou a říkáte si, ,,sakra, neznamenalo by to zapojení naší armády do konfliktu a coby třetí země zahájit 3. světovou?“ pak ano, máte pravdu. Přesně to by to znamenalo. Chvíli po senátorčině anti úkáčkovském výblitku už ji však ambulance odvážela do areálu psychiatrické nemocnice Bohnice a jen doufejme, že už si jí tam nechají nadobro.

Tento článek sice není pravdivý, ale mohl by být! Proto sdylejte neš to zmašou!!!

1
2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *