4. 5. 2023

Nejsledovanější pár českého showbyznysu opět šokoval. Agáta Hanychová se prý svého o 16 let staršího partnera Jaromíra Soukupa neúspěšně snaží přimět k veganství, prozradila její blízká kamarádka.

Posedlost Hanychové dokonce prý dokonce zašla až tak daleko, že vyhazuje buřty z okna, když Jaromír nekouká. Agáta navíc dle informací od sousedů nejednou prohlásila, že by v životě nevzala maso do huby. Což vzbuzuje spekulace o tom, že penis Jaromíra Soukupa je zelenina.

Svědectví sousedů však přineslo ještě jednu znepokojivou informaci. Hanychová prý neváhá proti vzpurnému Jaromírovi užít fyzických trestů. Věty jako ,,Ty malej zmrde, tak ty nebudeš žrát artyčoky?“ doprovázené práskáním bičem prý jsou na denním pořádku.

Přestože je mediální magnát o 16 let starší, modelka ráda zdůrazňuje, že je to pořád mladý kluk. ,,Je to kluk, vypadá výborně, ale když mamču neposlouchá, musí dostat naplácáno.“ potvrdila nám sebevědomě dotaz sama Hanychová.


Všestranně nadaný moderátor a podnikatel Jaromír Soukup dle našich exklusivních informací však našel v biči zalíbení, a jak nám potvrdila sama TV Barrandov, právě s Hanychovou natáčí pilotní díl pořadu Mučení Jaromíra Soukupa.

Téma budeme nadále sledovat a o dalším vývoji vás informovat.

Tento článek sice není pravdivý, ale mohl by být! Proto zdylejte neš to zmašou!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *